Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Дианабад
1 000 €
1 955.83 лв.

(8.55 €, 16.72 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 22:03 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 175 пъти.
Площ:
117 m2
Етаж:
3-ти от 12
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Предлагаме под наем просторен и функционален апартамент, съчетаващ отлична комуникативност с пълно спокойствие. Жилището е с изцяло вътрешно разположение, гарантиращо тишина.
Разпределение и предимства:
Дневна трак: Обширна отворена зона (40 кв.м.), обединяваща хол, трапезария и кухня.
Спални: Родителска спалня и детска стая, осигуряващи лично пространство за всеки член на семейството.
Санитарни възли: Две бани с тоалетни за максимален комфорт на домакинството.
Тераса: Спокойна зона за отдих с гледка към вътрешен двор.
Сграда и локация:
Топ локация: 2 мин. пешеходно разстояние от Метростанция 'Г.М. Димитров'.
Удобства в сградата: Супермаркет Billa с директен достъп с асансьор.
Паркинг: Възможност за ползване на подземен гараж на две нива.
Имотът е подходящ за семейство, търсещо дългосрочен комфорт и бърз достъп до всички градски удобства. (yavlenaCOM/165761/rent).
Особености
Асансьор
Обзаведен
Охрана
Саниран
За контакт:
0892538818
Агенция:
ЯВЛЕНА
0888 10 90 40
ЯВЛЕНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
south_park.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Черни връх' 35, ТЦ Кричим, ет.2
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Дианабад
Обява: 2d177731662430491

1 000 €
1 955.83 лв.
История на цената
(8.55 €, 16.72 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дианабад

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност